Вже більше 15 років ми виробляємо для Вас м’які меблі, яка відповідає європейському рівню якості та ергономіки.


Бренд ZLATAMEBEL - це м’які меблі для справжніх цінителів комфорту і бездоганної якості, перевіреного роками натхненної роботи професіоналів.
«Італійський дизайн . Німецька якість». Саме ці чотири слова повною мірою озвучують концепцію бренду « ZLATAMEBEL».


Такі традиційні цінності , як зручність, комфорт, практичність поєднуються в італійському дизайні з бажанням і навіть потребою дивувати і радувати. Саме тому наша м’які меблі має свій характер, якусь невловиму і тонку складову, більше схожу на душу. Це неможливо пояснити, це можна лише відчути. Доказом тому слова, які ми часто чуємо в наших салонах.


«Я не можу сказати , чому цей диван мені сподобався , ось подобається і ВСЕ ! .... »


Ми не боїмося сміливих експериментів, як у вирішенні конструкторських задач, так і в області пошуку матеріалів, італійський дизайн продовжує йти по новаторському шляху, не перестаючи дивувати і захоплювати, але разом з тим, залишаючись впізнаваним, зрозумілим і зручним для життя, він, просто повинен ПІДКОРЮВАТИ.
«Перемагають кількістю , підкорюють якістю» .


Якісні м’які меблі складно виробляти, але - легко продавати, і ми, вибрали складний шлях. З педантичністю, властивої німцям, ми підбираємо матеріали, адже важливий кожен, навіть найменший елемент.


Використання у виробництві твердих і хвойних порід деревини, березової фанери - дозволяє гарантувати високий рівень екологічної безпеки і відмінні експлуатаційні властивості.


Ми принципово не використовуємо тисячі видів тканин, шкіри, замінників шкіри, вибираючи, лише кращі зразки в ексклюзивні і робочі колекці , прекрасно розуміючи, що рівень якості, гідного наших покупців, можуть надати лише деякі виробники Італії, Німеччини, Бельгії, Великобританії, Туреччині ...


На всіх етапах виробництва, що мають свою специфіку і технологічні особливості, використовується новітнє німецьке обладнання, що дозволяє створювати бездоганну якість, в кожному сантиметрі майбутнього дивана і за цим постійно стежать фахівці, найвищого рівня, відділу технічного контролю.


Одна з найважливіших доданків нашого успіху - є ретельно підібрані кадри. Велика частина наших співробітників, які стояли біля витоків виробництва, працює на фабриці досі. Ми цінуємо майстерність наших фахівців, тому що саме їх професіоналізм дозволяє забезпечувати високу якість всієї продукції.

Контакты