Безкаркасні меблі - це легко, стильно, а найголовніше - дуже зручно!Крісло-мішок - це затишне і дуже комфортне крісло, яке не має каркаса.

 

Такі крісло мішки підійдуть всій родині! Вони дуже практичні. Що ж робить крісла такими практичними? Рівне розподіл навантаження маси тіла, можливість підлаштується саме під Вас, використання нешкідливого сировини у виробництві, роблять їх максимально корисними. Адже безпека здоров’я сім’ї не можна ігнорувати.


Крісло-груша - відмінний подарунок на день народження; безкаркасні меблі використовується так само в модних фото студіях. Людям дуже подобається дарувати подібні речі своїм близьким. Справа в тому що це - не марна річ: її Не будуть в комору і не викинуть, вона не зламається, її легко можна пересунути в будь-яку іншу кімнату.

 
Такий, оригінальний, що запам’ятовується, надійної, практичний, функціональний, безпечний подарунок надовго запам’ятається вашим близьким. Він завжди буде нагадувати про ту людину, який його подарував.


Безкаркасні меблі, дуже довговічна. За нею легко доглядати, підтримувати її в чистоті. Крісло мішок, легко чистити. Вся наша продукція виготовляється з високоякісного матеріалу - пінополіуретану (кульки полістиролу). Завдяки такому оригінальному наповнювачу всі наші крісла приймають будь-яку форму тіла, забезпечуючи комфорт і релакс покупцеві.


Прикрасити свій будинок кріслом - грушею буде чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі, досить просто.  Давайте спробуємо станемо дизайнерами власної меблів.


Возможность вибрати улюблену тканину, форму, колір і навіть логотип проявляє Вашу індивідуальність!

 

Ми відрізняємося від наших конкурентів, створюючи безкаркасні меблі самостійно!


Враховуючи всі потреби клієнта, ми завжди йдемо назустріч і готові до самих різних і нестандартних рішень питань.


До того ж безкаркасні меблі є найбезпечнішою для дитини будь-якого віку. Крісло-мішок, крісло-м’яч, крісло-феррарі можуть стати стильним, незвичайним аксесуаром для Вашого будинку.

 Витончені крісла мають настільки маленька вага, що пересувати їх зможуть навіть діти.

Контакты