Про компанію

Шафи-купе Komandor на ринку України вже більше десяти років. І за цей час вони встигли завоювати довіру покупців своєю надійністю, дотриманням всіх вимог ергономіки і естетичним зовнішнім виглядом.
У Кривому Розі компанія Komandor з кожним роком  зміцнює свої позиції. Для зручності клієнтів ми намагаємося розміщувати свої магазини в найдоступніших і часто відвідуваних районах міста. Ми пропонуємо не просто меблі європейської якості, а сервіс європейського рівня. З метою економії Вашого часу, Ви маєте можливість зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію, і наш консультант дасть вичерпні відповіді на всі Ваші запитання. На нашому сайті  представлені фото наших робіт і можливостей, де Ви зможете ознайомиться з матеріалами, спробувати зрозуміти, що Вам потрібніше, важливіше зручніше у використанні, а при нагоді, завітавши на наші експозиції, кваліфіковані консультанти продемонструють і за допомогою 3Д візуалізації – дадуть змогу впевнитися у відповідності Ваших ідей. Розсувні, підвісні, складні системи, одна або дві рейки,  алюмінієві чи сталеві - що підходить саме Вам, що оптимально буде використовуватися саме у Вашій квартирі? - у цьому питанні допоможе замірник. Безкоштовний виклик майстра  вбереже від неприємних сюрпризів на момент монтажу. Завдяки чітко налагодженій роботі - ми ніколи не підводимо замовника і виконуємо роботу у вказаний термін. Наша монтажна бригада не просто встановлює меблі, вона робить це красиво і дбайливо по відношенню до Вашого ремонту або інших меблів. І дуже важливий момент - ми працюємо за передоплатою.Повний розрахунок проводитися клієнтом після того, як буде прийнята наша робота, тому ми зацікавлені виконувати свої зобов язаня належної якості і в строк. Кредити та розстрочки, розмір передоплати, готівковий і безготівковий розрахунок - у нас все прозоро і ми сподіваємося цікаво для Вас.Новітні технології, матеріали для наповнення – не зустріли на сайті? – не проблема, до кожного замовлення ми маємо індивідуальний підхід, приємно дізнаватися про щось нове, якщо ці новинки варті Вашої уваги – чому б не спробувати їх разом з нами.
Зверніть увагу, компанія Komandor пишається своєю продукцією, і маркує більшу частину комплектуючих, розміщуючи на них свій логотип і патентний номер. З метою уникнення підробок. Шановні клієнти! Будьте пильні, купуйте якісний продукт тільки в авторизованих місцях продажу. Це дасть Вам можливість отримувати задоволення від користування, впевненість в гарантійному і після гарантійному обслуговуванні. Ми пишаємося своєю компанії, тому що вміємо працювати добре і якісно, ​​і з величезним задоволенням надамо Вам можливість у цьому переконатися.

 

Контакты