Серед сучасних тенденцій дизайнерської моди кожний обов’язково відшукає що-небудь до душі. Тобто, такий стиль, який не йтиме врозріз із характером і потребами господаря квартири. Все більше українців дослухається до порад дизайнерів і надає своїй оселі колориту.
У створенні будь-якого інтер’єру дому вагоме значення мають шафи-купе, гардеробні. Використовуючи різноманітну кількість матеріалів, можна задовольнити найвишуканіші і надзвичайні запити. 
Які тенденції дизайну інтер’єру користуватимуться попитом у наступному році? Які нові тренди з’являться? Про це ми запитали у наших експертів.

        Якщо говорити про минулу осені і прогнозувати перспективу 2012 р., то хотілося б відзначити збільшення попиту на деревоподібні профілі та ДСП ексклюзивних кольорів. Продовжують залишатися актуальними скла Лакобель: комбіновані і з нанесенням малюнку. Шафи купе в класичній обробці, з накладними пілястрами, колонами, карнизами, вітражними малюнками.
        Дуже хорошим попитом користується фотодрук. Це дає можливість клієнту отримати абсолютну ексклюзивність, фото членів сім’ї, улюблені місця. Шафи-купе стали не тільки прикрасою інтер’єру, а просто необхідним елементом меблів. Дуже мало залишилося стандартних програм, всі забудови повинні відрізнятися одна від одної, гардеробні полки - хитромудрим конструктивізмом, фурнітурою, підвісні системи - варіантами наповнення. На жаль, ротангові і бамбукові плити відійшли на другий план. Дуже мало інтер’єрів спостерігається, де таке наповнення фасадів знайшло б собі місце. Або розкішна класика, або мінімалізм. Говорячи про перспективу, мені здається, повинні користуватися успіхом новинки компанії «Komandor». Це той ексклюзив, який шукають, і я впевнена, знайдуть саме у нас.

Контакты